Бамбукові підлоги хороші або дерев'яні підлоги хороші

- Sep 11, 2019-

Зносостійкість

Зносостійкість підлоги в основному залежить від твердості поверхневого матеріалу. Бамбук - найскладніший у рослині. Він має високу зносостійкість і такий же, як і інші види підлоги. Інтуїтивна зносостійкість головним чином залежить від зносостійкості поверхневої фарби. . Композитні дерев'яні підлоги та ламінатні підлоги додають оксид алюмінію на поверхню, а зносостійкість велика. Зносостійкість підлоги з масиву дерева залежить від зносостійкості поверхневої фарби.

Стійкість до деформації

Бамбук - це груба волокниста структура з прямими волокнами, розташованими менш схильними до викривлення та деформації. Його міцність на вигин, як правило, в 2-3 рази більше, ніж у дерев’яних підлог. Вологість обробки бамбукової підлоги менш рівномірна і менше, ніж дерев’яної підлоги, а коефіцієнт сухої усадки низький. Волокна деревної підлоги складені дуже тонко і легко скручуються та деформуються. Після того, як дерев’яна підлога та бамбукова підлога протягом 24 годин замочувались водою, швидкість деформації розширення дерев’яної підлоги була вдвічі більшою, ніж бамбукової.

Толерантність

Сам бамбук має відповідну еластичність, яка може зменшити тяжкість стопи і певною мірою усунути втому. Композитні ламінатні підлоги в основному не жорсткі, тоді як підлога з масивного дерева відчуває себе більш комфортно.

Співвідношення ціни

Через короткий період обертання бамбука його можна використовувати як сировину протягом 4-6 років, тому ціна на бамбукові підлоги становить лише 1/2 від ціни на підлогу з масиву деревини. Ціна бамбукових підлог на національному ринку становить 120-250 юанів / квадрат. Деревина - це невідновлюваний ресурс із періодом обертання понад десять років, а національна політика обмежує сівозміни. Якщо звичайна родина захоче обрати дерев’яну підлогу, це принаймні збільшить вартість понад 2000 юанів. Ціна на підлогу з масиву деревини на національному ринку становить 250-400 юанів / квадрат.

Bamboo Bathtub Caddy Tray Bath Tray Bath Caddy with Waterproof Bath Pillow 2