Класифікація бамбукових підлог

- Sep 04, 2019-

За матеріалом: зазвичай можна поділити на бамбукові підлоги та бамбукові підлоги з деревини. За кольором: поділяється на натуральний колір та колір штучного лаку.

За структурою: твердий бамбук з плоским тиском натуральний підлогу, твердий бамбуковий бічний тиск вуглецевого кольору підлогу, твердий бамбук середньої горизонтальної пластини, бамбуковий і дерев’яний композитний підлогу, важкий бамбуковий підлогу тощо.

Тверда бамбукова натуральна кольорова плоска стандартна дошка

Плоский тиск: бамбукові смужки шириною 16 мм розділені горизонтально, а три шари - гарячим пресом.

Природний колір: м'який молочно-жовтий, інкрустований золотистими прожилками, повне тіло, яскравий, суцільний бамбуковий дисплей.

Твердий бамбуковий колір з вуглецевим кольором стандартна дошка

Бічний тиск: бамбукова смужка товщиною 4 мм зі стороною нагріта, текстура бокового тиску є гладкою та гладкою, елегантною та стильною.

Карбонізований колір: шматок бамбука карбонізується в плоский та елегантний колір кави завдяки високій температурі та високому тиску, а карбонізований колір - домашній колір.

Горизонтальна плита з твердим бамбуковим кольором з вуглецем

Середній і горизонтальний: Коли три шари гарячим пресом, верхній і нижній шари розташовані вертикально, а середній шар горизонтально розташований, щоб усунути напругу підлоги і мати більш високу стійкість. Він підходить для виробництва великої дошки широкої дошки, і вона є більш цілісною, коли її вимощують на великій площі.

3